Kokybė ir grąžinimas

Kokybiška rankų darbo prekė

 

     Rankdarbis tai unikalus gaminys - vienetinis - jis gali būti atkartotas panašus, bet niekada - lygiai toks pats, nes tai ne staklėmis štampuojami gaminiai. Kiekvienam gaminiui perteikiama rankų šiluma, idėjos, nuoširdumas, meilė. Kiekvienas gaminys gaminamas patyrusių Lietuvos amatininkų, menininkų, kūrėjų.

     Rankomis apdirbant vieną ar kitą medžiagą gali būti naudojami tam tikros priemonės: medžiui - šlifavimo, skaptavimo įrankiai, metalui - kūjis, replės, siuvinėjimui - adata, lankelis, mezgimui - virbalai, nėrimui - vąšelis.

     Prekės aprašyme pateikiama detali informacija apie prekę. Jei reikalinga papildoma informacija apie patikusią prekę, mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus dėl kokybės, patikslinsime pateikimo laiką, patarsime dėl prekės pasirinkimo, patikusį gaminį pagaminsime pagal Jūsų poreikius bei idėjas.

Susiekime el.paštu info@etnolietuva.com , tel.: +370 657 88561
 

     Jei Prekė nupirkta iš Tautodailės amatų elektroninės mugės EtnoLietuva.com (toliau e-Mugė) neturi išorinių defektų, savo matmenimis, spalva ir kitomis savybėmis atitinka aprašymą bei vizualiai pateiktą nuotrauką, tinkama naudoti pagal paskirtį yra laikoma kokybiška Preke.

 Apgadinimas transportavimo metu


     Kiekviena prekė yra kruopščiai supakuojama, kad transportavimo metu nebūtų pažeista. Kiekvienai prekių grupei naudojama skirtinga pakuotė atitinkanti tai prekių grupei taikomus reikalavimus.


     Jei Jums pristatytos prekės pakuotė yra akivaizdžiai pažeista mechaniniu būdu, prekės negalima priimti iš vežėjo. Tokiu būdu prekė bus gražinta e-Mugei, ir kokybės klausimas sprendžiamas tarp vežėjo ir e-Mugės. O užsakyta Prekė nedelsiant pakeičiama kita analogiška preke bei pristatoma Pirkėjui.

 


 

Nekokybiškos Prekės grąžinimas


    Pirkėjas gavęs prekę bei nustatęs, kad prekė turi išorinius defektus arba neatitinka užsakytos prekės aprašymo ir/arba vizualiai pateiktos prekės nuotraukos, tuomet turi nedelsiant informuoti e-Mugę apie neatitikimą el. paštu info@etnolietuva.com būtinai pridedant pristatytos prekės nuotrauką kur būtų matomas defektas ar neatitikimas.


- Jei pristatyta prekė turi išorinį defektą, tuomet e-Mugės administracija, gavusi nuotrauką su defektu nustatys galimą defekto atsiradimo kilmę, pasiūlys Pirkėjo lūkesčius atitinkantį sprendimą: prekė pakeičiama kokybišku analogu e-Mugės sąskaita, prekė sutaisoma e-Mugės sąskaita, jei prekė defektas nepataisomas, o analogo neįmanoma pagaminti tuomet grąžinami įmokėti pinigai.

- Jei pristatyta prekė neatitinka pateikto prekės aprašymo ir/arba vizualiai pateiktos nuotraukos, tuomet e-Mugės administracija gavusi prekės nuotrauką, nustatys galimą neatitikimo atsiradimo priežastį, o Prekė bus pakeista nedelsiant kokybiška e-Mugės sąskaita.
Nekokybiška Prekė kartu su įsigijimo dokumentu grąžinama e-Mugei, jei e-Mugė nenurodo kitaip. Grąžinama Prekė turi būti supakuota į tą pačią pakuotę, kaip buvo pristatyta, ir artimiausiame pašto skyriuje išsiųsta registruota, skubia siunta adresu, kurį nurodysime Jums.

 

Pagal pateiktą Lietuvos pašto pinigų paėmimo kvito kopiją siuntos išlaidos Jums grąžinamos į Jūsų nurodytą sąskaitą banke. Jei prekė reikalauja ypatingų transportavimo sąlygų tuomet e-Mugės administracija savo sąskaita užsako prekės paėmimą kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

 

 


Kokybiškos Prekės grąžinimas


     Pirkėjui nusprendus, kad jam nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių išsiuntimo pirkėjui dienos, pakeisti ją analogiška preke. Tai galima atlikti, jei jeigu prekė nebuvo naudojama/dėvima, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

 

Prekės grąžinimo tvarka:

 

- Pirkėjas turi atsiųsti prašymą pakeisti prekę nurodant savo pageidavimus kitai prekei el. paštu info@etnolietuva.com.

- E-Mugė pakeičia Prekę kita pageidaujama Preke po to kai Pirkėjas grąžina Prekę per 14 dienų nuo Prekės gavimo datos. Kita pageidaujama Prekė pakeičiama tokiu pat būdu, kaip ir buvo pristatyta: paštu/kurjeriu Pirkėjo adresu arba atiduodama Pardavėjo prekių atsiėmimo punkte.

- Jei e-Mugė negali pakeisti Prekės kita pageidaujama Preke, tuomet Pirkėjui grąžinami už prekę įmokėti pinigai pasiliekant 10 Lt siuntinio administravimo išlaidų kompensavimui, po to kai Pirkėjas grąžina Prekę per 14 dienų nuo Prekės gavimo datos. Siuntimo išlaidų kompensavimas netaikomas jei prekė buvo atsiimta e-Mugės prekių išdavimo punkte ir čia grąžinama.

- Grąžinama e-Mugei prekė kartu su įsigijimo dokumentu, turi būti supakuota į tą pačią pakuotę, kaip buvo pristatyta, ir artimiausiame pašto skyriuje Pirkėjo sąskaita išsiųsta registruota, skubia siunta adresu, kurį nurodysime Jums.

 

Loading...